En Etkili Mobil
Pazarlama Platformu

Mobil kullanıcılara ulaşmanın en kolay ve etkili yolu Kartım uygulamasına sizde katılın.

Kartım uygulaması ile müşteriniz olan ve olmayan tüm indirim ve sadakat kartı sahiplerini kampanya ve indirimleriniz hakkında bilgilendirebilir ve kart başvuru talebi dahil bir çok hizmeti sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için lütfen bize ulaşın.

FARK YARATAN ÖZELLİKLER

Şık kart tasarımınızla dikkat çekin!

Firmanıza özel tasarlanan
kart tasarımı

Tek dokunuşla ulaşılabilir olun!

Firmanıza ait tüm şube ve adres bilgilerinin detaylı gösterimi

Anında yüzbinlere ulaşın!

Anlık ileti oluşturma ve sistemdeki tüm kullanıcılara mesaj gönderimi

En çekici ürünleriniz ön sırada!

Kullanıcılara kazandıkları puanlarla sahip olabilecekleri ürün gösterimi

Kampanyalarınız anında konuşulsun!

Kampanyalarınızı anında tüm kullanıcılara yayınlama

Müşterilerinizi özel hissettirin!

Müşteriniz olsun veya olmasın tüm tüketicilere indirim kuponu yaratıp gönderebilme

Herkes sizin hayranınız olsun!

Firmanızın facebook ve twitter adreslerine kolayca ulaşabilme

 

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ

Markanızın sadakat kartı kullanıcılar tarafından ekli olsun veya olmasın kampanyalar ekranında bulunan tüm kampanyalar tüm kartım kullanıcıları tarafından görülür. Kampanya sisteme eklendiğindee aynı anda tüm kullanıcılara anlık ileti gönderilir ve kullanıcı uygulamaya giriş yaptığında alt tab menüde kampanyalar bölümünün üstüne yeni eklenen kampanya sayısı gösterilir. Böylelikle kullanıcılar her kampanyadan haberdar olur.

Kullanıcılar kampanya banner'ına tıklayarak markanın sağlamış olduğu kampanya detay sayfasına yönlendirilir ve kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirler. Kampanya bitiş tarihinden sonra markaya kampanya hakkında detaylı istatistikler sağlanır. Bunlar istatislikler kaç kullanıcının kampanyayı gördüğü, kampanya detay ekranına tıkladığı, tıklama gün saat bilgileri, kullanıcı cinsiyet ve yaş aralığıdır. Kullanıcılar tarafından bu kampanyalar facebook ve twitter'da paylaşılabilir

Kampanyalar

Kampanyalar ekranında olduğu gibi kuponlar ekranında da markanın yarattığı kuponlar tüm Kartım kullanıcıları tarafından görülebilir ve oluşturulabilir. Kuponlar oluşturulduğunda tüm Kartım kullanıcılarına anlık ileti gönderilir. Kullanıcı uygulamayı açtığında alt menüde kuponlar tab'inin üstüne yeni eklenen kupon sayısı gösterilir.kullanıcı uygulamaya giriş yaptığında alt tab menüde kampanyalar bölümünün üstüne yeni eklenen kampanya sayısı gösterilir. Böylelikle kullanıcılar her kampanyadan haberdar olur. Aynı zamanda kullanıcılar tarafından bu kuponlar facebook ve twitter'da paylaşılabilir.

Sisteme eklenen kupon e-ticaret sitesinde de kullanılabiliyor ise kullanıcılar kuponu kullanabilecekleri websitesine de yönlendirilirler.Kart Detay

Kullanıcılar kart detay ekranında sahip olduğu kartın bilgilerini QR, barkod ve numara olarak görebilir ve fiziksel mağazalarda alışveriş yaptıklarında fiziksel kart yerine telefonlarının ekranındaki barkodu göstermeleri yeterlidir. Böylelikle fiziksel kart taşımadan indirimini alabilirler.

Kart detay ekranında kullanıcılar sadece detay ekranında bulunduğu kartın kampanya ve indirimlerini görebilir ve detaylarını inceleyebilir.

Kullanıcılar aynı zamanda kartlarınada bulunan bakiyeyi görebilir ve bakiyenin üstüne tıkladığında açılacak olan ekranda bakiyeleri ile alabilecekleri ürünleri görebilirler.

Detay sayfasında markaya ait olan Facebook ve Twitter butonları ile kullanıcılar, markanın sayfalarını like ve follow etmelerini sağlar.

Kart Başvurusu

Kartım kullanıcıları sahip olmadıkları bir markanın kartını yaratmak istediklerinde Kart Ekle ekranında Kart Başvurusu butonu ile karşılaşırlar. Kart Başvurusu tuşuna tıklayarak marka için fiziksel kart başvurusunu kolaylıkla yapabilirler. Böylelikle yayınlanan bir kampanya ile ilgilenen kullanıcı kampanya sahibi markanın kartına sahip olmasa dahi kart başvurusu anında uygulama üzerinden yapabilir ve kampanyadan yararlanabilir.
Kartlarım

Kullanıcıların ekledikleri tüm sadakat kartlarını tek bir ekranda görebilirler ve kolayca ihtiyacı olan kartı açabilirler. Kullanıcılar aynı zamanda üye markaların yeni kampanya badge'lerini kartlarının kenarında görür ve kullanıcıyı tıklamaya teşvik ederek kampanyanın görüntülenmesini sağlar. Bunun yanında harita tuşuna tıklayarak tüm kartlarına ait mağazaları harita üzerinde görebilir ve yol tarifi alabilir.

Kullanıcılar ekledikleri kartlarına ait markaların kendilerine en yakın mağaza lokasyonlarını harita üzerinden görebilir ve o mağaza hakkında detaylı bilgi alabilirler. Seçtikleri herhang bir mağaza için yol tarifi alarak kolayca mağazaya ulaşabilirler.

Kuponlarım

Kartım kullanıcıları oluşturdukları tüm kuponları Kuponlarım ekranında listelenir. Mağaza ve Websitesi seçenekleri kuponun nerelerde kullanılabileceğini belirtmektedir. Sadece Mağaza seçeneğinin tıklı olduğu bir kupon sadece bağazada ve aynı şekilde Websitesi tıklı olduğu kupon sadece websitesi üzerinde geçerli sayılır. Kuponların üstüne tıkalyarak detay ekranına geçilebilinir ve Detay ekranında kuponlar barkod ve numara olarak kullanılabilir. Kullanıcılar süresi geçmiş kuponlarını Geçmiş tuşuna tıklayarak görebilirler.


Markaya Özel Kart Tasarımı

Sistemden yararlanan firmaların, kullanıcılar tarafından eklenen kartları gerçekte kullanılan kart tasarımları olarak kullanıcılar tarafından görülür. Böylelikle gerçek kart hissi verilir.
Mağaza Lokasyonları

Markanın kartını ekleyen kullanıcılar diledikleri zaman markanın tüm mağaza lokasyonlarını harita üzerinden görebilirler. Seçtikleri mağaza hakkında detaylı bilgi alabilir ve bulundukları yerden yol tarifi alarak kolayca ulaşabilirler.
İstatislik

Markalara kampanya ve kuponlarının performansını görmeleri ve analiz etmeleri için bir çok detaylı istatisliki bilgi sunulur. Bunun yanında markaya ait sadakart kart kullanıcı sayısı ve kullanım sıklığı, cinsiyet ve yaş grubu gibi bilgileride istatislik şeklinde günlük, haftalık ve aylık olarak sağlanmaktadır.


Kartım Tanıtım Filmi
BİZE ULAŞIN
İsim:
Email:
İçerik:
 

Adres:

Ankara Cd. 32/47 Sirkeci,
Istanbul, Turkey
0212 514 69 65


View Larger Map